Přehled týmů
Zde najdete seznam všech týmů registrovaných v letošním ročníku. Celkem zaregistrovaných týmů: 33
#holkyzGNJ
Ludmila Jurečková (
Gymnázium Nový Jičín),
Jolana Horáková (
Gymnázium Nový Jičín),
Kristýna Janýšková (
Gymnázium Nový Jičín),
Hana Staryszaková (
Gymnázium Nový Jičín)
Asymptota nekonečna
Ronald Luc (
Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14),
Adam Čepil (
Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14),
Tadeáš Boček (
Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14),
Martin Mikšík (
ZŠ Kamínky 5)
Autobus
Štěpán Balážik (
Jaroška),
Ivana Krumlová (
Jaroška),
Petr Zelina (
Jaroška),
Minh Tran Anh (
Jaroška)
BSOD
Honza Horáček (
Gymnázium, Brno, Vídeňská 47),
Dominika Krejčí (
Klasické a španělské gymnázium, Brno-Bystrc),
Vojta Horáček (
Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14),
Mojmír Poprocký (
Gymnázium Matyáše Lercha)
Carpe diem
Anežka Michálková (
GOB Telč),
Daniela Šindelářová (
GOB Telč),
Pavla Veselá (
GOB Telč),
Anna Bláhová (
GOB Telč)
Čtyři čtvrtiny
Vojtěch Suchánek (
Jaroška),
Martin Ptáček (
Jaroška),
David Chlup (
Jaroška),
Metoděj Klang (
Jaroška)
Fokumáci
Jan Bajer (
GJW Prostějov),
Michal Stanek (
GJW Prostějov),
Oldřich Kmoščák (
GJW Prostějov),
Michael Koutný (
GJW Prostějov)
G8
Markéta Doležalová (
Gymnázium Brno-Řečkovice),
Kateřina Slánská (
Gymnázium Brno-Řečkovice),
Markéta Pitrová (
Gymnázium Brno-Řečkovice),
Tereza Pitrová (
Gymnázium Brno-Řečkovice)
Hamouni
Hana Trávníčková (
Gymnázium Křenová 36),
Dorota Zetková (
Gymnázium Křenová 36),
Monika Vlachová (
Gymnázium Vídeňská 47),
Zuzana Jonáková (
Gymnázium Vídeňská 47)
Hlubina myšlení
Smíšková Lucie (
Gymnázium Brno Vídeňská 47),
Rybka Jan (
Gymnázium Brno Vídeňská 47),
Němec Michal (
Gymnázium Brno Vídeňská 47),
Škrob Ondřej (
Gymnázium Brno Vídeňská 47)
InterBlechy
Alena Zahradníčková (
Křenka),
Veronika Matyášková (
Křenka),
Zdeňka Navaříková (
Křenka),
Adam Michálek (
Jaroška)
Klobásky
Kryštof Chytrý (
Gym. Brno-Řečkovice),
Michal Čičatka (
Gym. Brno-Řečkovice),
Jan Vítek (
Gym. Brno-Řečkovice),
Daniel Gladiš (
Gym. Brno-Řečkovice)
Lentilky
Markéta Drábková (
Gymnázium, třída Kapitána Jaroše),
Veronika Kučerová (
Gymnázium Matyáše Lercha),
Kateřina Wiecková (
Gymnázium Matyáše Lercha),
Masys
Karolína Kuchyňová (
Gymnasium Matyáše Lercha),
Mikuláš Netík (
Gymnasium Šlapanice),
Martin Zahradníček (
Gymnasium Šlapanice),
Moravští milánkové
Lenka Šturmová (
Gymnázium a SOŠ Nový Jičín),
Kateřina Janovská (
Gymnázium a SOŠ Nový Jičín),
Sára Fejtová (
Gymnázium a SOŠ Nový Jičín),
Milan Ridzák (
Gymnázium a SOŠ Nový Jičín)
My dva a někdo další
Jakub Huňka (
Cyrilometodějské gymnázium a mateřská škola v Prostějově),
Adam Cimrmann (
Cyrilometodějské gymnázium a mateřská škola v Prostějově),
Antonín Tichý (
Cyrilometodějské gymnázium a mateřská škola v Prostějově),
Nyan Nyan
Terezie Calábková (
Gymnázium Jakuba Škody Přerov),
Lucie Drábková (
Gymnázium Jakuba Škody Přerov),
Hana Zajacová (
Gymnázium Jakuba Škody Přerov),
Markéta Calábková (
Gymnázium Jakuba Škody Přerov)
paraskevidekatriafobie
Kristýna Pokorná (
Biskupské gymnázium Brno),
Alžbeta Šedová (
Biskupské gymnázium Brno),
Terezie Robešová (
Biskupské gymnázium Brno),
Martina Křístková (
Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno)
Ploché nohy
Jan Gocník (
Gymnázium Jakuba Škody Přerov),
Marian Poljak (
Gymnázium Jakuba Škody Přerov),
Petr Vincena (
Gymnázium Jakuba Škody Přerov),
Adéla Kostelecká (
Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť)
Pls
Timotej Šujan (
Jaroška),
Kryštof Kolář (
Jaroška),
Jana Vérostová (
Jaroška),
Jiří Martínek (
Jaroška)
Rudolf
Alexandra Ocásková (
Gymnázium Křenová),
Ester Hanáková (
Gymnázium Křenová),
Pavel Mazánek (
Gymnázium Křenová),
Řezníci ze Sarajeva
Jiří Papoušek (
Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše 14),
Pavel Nguyen (
Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše 14),
Matouš Trnka (
Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše 14),
Anna Řechtáčková (
Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše 14)
Sašenka
Filip Mráz (
Gymnázium Brno Křenová),
Petr Škvařil (
Gymnázium Brno Křenová),
Alexandra Borkovcová (
Gymnázium Brno Křenová),
Matěj Kos (
Gymnázium Brno Křenová)
Synapsis
Adam Gregor (
Gymnázium Křenová),
Aleš Břicháček (
Gymnázium Křenová),
Ondra Zapletal (
Gymnázium Křenová),
Dan Makalouš (
Gymnázium Křenová)
Team BUF
Anna Bělková (
Gymnázium Slovanské náměstí),
Krystína Cahlíhová (
Biskupské gymnázium Brno),
Steve Plucar (
Biskupské gymnázium Brno),
Vojtěch Kába (
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14)
Team Forever 13
Tamara Maňáková (
Gymnázium Šumperk, Masarykovo náměstí 8),
Ondřej Motlíček (
Gymnázium Šumperk, Masarykovo náměstí 8),
Jakub Nikodem (
Gymnázium Šumperk, Masarykovo náměstí 8),
Jaroslav Kořínek (
Gymnázium Šumperk, Masarykovo náměstí 8)
The Guild
Aneta Helešicová (
Gymnázium a SOŠ Nový Jičín),
Jakub Černoch (
Gymnázium a SOŠ Nový Jičín),
Filip Čejka (
Gymnázium a SOŠ Nový Jičín),
Petra Helešicová (
Gymnázium a SOŠ Nový Jičín)
Trojlístek
Monika Baršová (
Gymnázium Brno-Řečkovice),
Veronika Poláková (
Gymnázium Brno-Řečkovice),
Žaneta Kolisková (
Gymnázium Brno-Řečkovice),
Unikátní
Linda Langerová (
Gymnázium Hranice),
Zuzana Svobodová (
Gymnázium TGM FnO),
Wolant
Karel Chládek (
Gymnázium Lanškroun),
Jan Zechovský (
Gymnázium Lanškroun),
Eva Hejkrlíková (
Gymnázium Lanškroun),
Kristýna Patočková (
Gymnázium Lanškroun)
Zamonie
Anna Brymová (
Gymnázium Brno - Řečkovice),
Kateřina Koželková (
Gymnázium Brno - Řečkovice),
Zdeňka Doubková (
Gymnázium Brno- Řečkovice),
Želvušky
Jana Mojžišová (
GPOA Znojmo),
Lucie Konvičková (
GPOA Znojmo),
Kateřina Černá (
Gymnázium Nad Štolou),
Apolena Zounarová (
Gymnázium Nad Štolou)
Союз тактических математиков
Matěj Aulehla (
Matiční gymnázium, Ostrava, příspěvková organizace, Tradice – Kvalita – Budoucnost pro 21. století),
Richard Budský (
Matiční gymnázium, Ostrava, příspěvková organizace, Tradice – Kvalita – Budoucnost pro 21. století),
Jiří Klimov (
Matiční gymnázium, Ostrava, příspěvková organizace, Tradice – Kvalita – Budoucnost pro 21. století),