Logo InterSoBa

Přehled týmů

Zde najdete seznam všech týmů registrovaných v letošním ročníku. Celkem zaregistrovaných týmů: 18

_

Ela Vojtková (GAMČA), Paulína Dujavová (GJAR), Michal Farnbauer (GAMČA), Matej Urban (GAMČA)

(Ne)Einsteini

Lucie Zemachová (Gymnázium Slovanské náměstí), Monika Zemachová (Gymnázium Slovanské náměstí), Karolína Podborská (Gymnázium Slovanské náměstí), Michaela Podborská (Gymnázium Slovanské náměstí)

B̸̪̮̲͚̯͚̜̥̾͆̓̉͒̂̈́̂̊ŗ̶̛̗̜̖͙̺͕͙͉̞̳̟̤̱̬̘̣̝̙̞̹͙͇̠̞͔̤͉̫͎̫̻̥̘͇̠̠̄͒̓̈̄̈́̇̆̇̉̔̀͛̌̍́̇̈̆̾̒͂͒͘͜͜͠͝͝u̵̧̨̡̢̨̻̲͇͓͈̹̫̞̩̦̞̬͓̘͓̦̙̦̯͙͍̞͓̩̣̬̖͔͇̱͂h̸̢̨̧̢̪̬̪̮̰̙͚̜͕̗̜̭͎͙̳̙̝̘͈̦̝̙̼̠̖̝̟̠̝̩͚̪͚̲͈̱͙̯̖̹̲̰̲͎͉̘̼̪̲̰̘̲͙͓̼͉͉̖͚̓̈́̔́̂̏̔͂̄̌̄͂̈́̀̍͐̃͌̿̋̚͝͝ͅ

Tereza Vranová (GAMČA), Hana Mičíková (GAMČA), Anna Semková (GAMČA), Matúš Duchyňa (GAMČA)

Čtyry Tygři

David Lauer (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše), Adam Brída (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše), Mikhail Ivanov (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše), Ondra Krejčí (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše)

Dmaonnčgaol Skáldskaparmál 27

Anna Lenfeldová (Střední průmyslová škola chemická Brno), Jiří Horáček (Střední průmyslová škola chemická Brno), Daniela Buryanová (Střední průmyslová škola chemická Brno), Kateřina Schwarzová (Střední průmyslová škola chemická Brno)

Drýmtým

Ivan Pop (Bankovní akademie Praha), Adéla Bubeníková (Gymnázium Opatov), Miriam Stroffová (Gymnázium Opatov), Yuliia Mosiichuk (1. Slovanské gymnázium)

G×A=M+Č-A

David Belobrad (Gymnázium Grösslingová 18, Bratislava), Valter Cingel (Gymnázium Grösslingová 18, Bratislava), Tomáš Balogh (Gymnázium Grösslingová 18, Bratislava),

Křupky

Lucie Čížková (Gymnázium Křenová), Petra Kunovská (Gymnázium Křenová), Markéta Kyselová (Gymnázium Křenová), Kateřina Kulíšková (Gymnázium Křenová)

Kulíšci

Klára Čechová (Gymnázium Brno, Slovanské náměstí), Jan Havlíček (Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká 61),

Lentilky

Kačka Matulová (Gymnázium Brno-Řečkovice), Lucka Kubáčková (Gymnázium Brno-Řečkovice), Dan Padrta (Gymnázium Brno-Řečkovice), Radek Slavíček (Gymnázium Brno-Řečkovice)

LindaJeBuh

Linda Pezlarová (Gymnázium Brno, třída Kpt. Jaroše 14), Kateřina Dvořáková (Gymnázium Brno, třída Kpt. Jaroše 14), Anna Hronová (Gymnázium Brno, třída Kpt. Jaroše 14),

NEPODSTATNÍ

Jakub Devát (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, p.o.), Drahomír Malota (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, p.o.), Vojtěch Obořil (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, p.o.), Zdeněk Pezlar (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, p.o.)

n͉̫̩̪̹̭͎̥̙͚͕͇̥̩̮̫͇͓͎͖͈͇̙̬̙̞̲͓͚̤̯̮̘͕̲̪̭̻̥ͧ́̊̒̇̔̿̑ͮ͌̀͆̈́́ͣ͒̂͆̽̑̇̽͛̔ͬͯͥ̀͗ͣͥͯ͐̎ͬͧ̋͆̌̇ͬͯ̒̈̐̍̃ͥ͛ͅo̳̻͎̩̪̫̘͙̩̥̣͈̼̪̩̥̭͕̟̦̗͇͖̥̞̗͚̥̺͚̘̬̱̹̘̦̹̲̽ͬ̆̉͐͌͊̾ͬͯ͐͑̉̍͂͌̽̓̈́́̃ͦ̓̾̒̿̄͒́͂̃̎ͯ͛̋̐̒̂ͮ̉̈͂̒́̈ͪͤ̄ͅͅͅ

Michal Urban (GAMČA), Martin Belluš (GAMČA), Adam Gramblička (GAMČA), Matej Repa (GAMČA)

Schrödingerova koťátka

Barbora Pišová (Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť), Lucie Pavlušová (Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť), Lenka Galatíková (Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť), Vojtěch Bártek (Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť)

SOBěstačné oSOBnosti

Klára Dvořáčková (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, p.o.), Klára Pernicová (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, p.o.), Michal Tešnar (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, p.o.), Martin Richter (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, p.o.)

šašci s.r.o.

Radan Čech (GML), Nela Bartoníčková (GML), Ondřej Lukáš (GML), Martina Taslerová (GML)

Tolle Jugend

Ester Milostná (Gymnázium Matyáše Lercha), Daniel Lička (Gymnázium Matyáše Lercha), Alexandr Krupař (Gymnázium Matyáše Lercha),

Yelita

Michal Dvořáček (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, p.o.), Martin Dvořáček (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, p.o.), Matej Andrašina (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, p.o.), Marek Jedlička (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, p.o.)