Logo InterSoBa

Přehled týmů

Zde najdete seznam všech týmů registrovaných v letošním ročníku. Celkem zaregistrovaných týmů: 17

Čtyři Jezdci Apokalypsy

Daniela Buryanová (Střední průmyslová škola chemická, Brno), Jiří Horáček (Střední průmyslová škola chemická, Brno), Lola Ryšavá (Střední průmyslová škola chemická, Brno), Anna Lenfeldová (Střední průmyslová škola chemická, Brno)

DEADCAT last chance

Viktorie Svobodová (Střední průmyslová škola chemická Brno), Adéla Chytrá (Střední průmyslová škola chemická Brno), Sabina Hanzlíčková (Střední průmyslová škola chemická Brno), Filip Jordánek (Střední průmyslová škola chemická Brno)

Dvojitá ledka

David Kolář (Gymnázium Brno, Vídeňská 47), Lucka Smíšková (Gymnázium Brno Vídeňská 47), Eva Horová (Gymnázium Brno, Vídeňská 47), Lenka Hlucháňová (Gymnázium Brno, Vídeňská 47)

Flowerpower

Petra Kunovská (Gymnázium Brno, Křenová 36), Kateřina Kulíšková (Gymnázium Brno, Křenová 36), Markéta Kyselová (Gymnázium Brno, Křenová 36), Klára Dvořáková (Gymnázium Brno, Křenová 36)

FVS

Tomáš Vondrák (GML), David Beneš (), Olga Krumlová (),

gLamY

Andrej Madunický (Gymnazium Pierra de Coubertina, Pieštany), Lenka Stahlová (ŠpMNDaG, Teplická 7, Bratislava), Monika Janesová (ŠpMNDaG, Teplická 7, Bratislava), Gabriel Ščurka (ŠpMNDaG, Teplická 7, Bratislava)

Holub Pitomý

Marco Souza de Joode (Gymnázium nad Štolou, Praha), Martina Daňková (Klasické a španělské gymnázium, Brno), Robert Gemrot (Gymnázium Komenského, Havířov),

Klub zlomených končetin

Lukáš Jan (Gymnázium Velké Meziříčí), Vítězslav Havlíček (Gymnázium Velké Meziříčí), Adéla Pistrichová (Gymnázium Velké Meziříčí),

Kobzovi andílci

NEPODSTATNÍ

Jakub Devát (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše), Drahomír Malota (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše), Vojěch Obořil (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše), Zdeněk Pezlar (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše)

No Man Show

Adéla Popelková (Gymnázium Olgy Havlové), Zuzana Mičulková (Gymnázium Olgy Havlové), Gabriela Trojková (Gymnázium Olgy Havlové),

Saláti

Klára Dvořáčková (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, p.o.), Klára Pernicová (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, p.o.), Michal Tešnar (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, p.o.), Martin Richter (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, p.o.)

Shinobi BiGy

Ema Vícenová (Biskupské gymnázium Brno), Markéta Kampánová (Biskupské gymnázium Brno), Eliška Štykarová (Biskupské gymnázium Brno),

SPŠ Tvrdošín

Maroš Brečka (Spš Tvrdošín), Martin Hrkel (Spš Tvrdošín), Michal Izsof (Spš Tvrdošín),

Španělská okluze

Klára Hloušková (Gymnázium Kolín), Bohdan Kopčák (Gymnázium Nad Alejí, Praha), Kateřina Vokálová (Gymnázium Kolín),

toto jméno je již obsazené

Míša Varmužová (Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace), Zdeňka Varmužová (Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace), Jakub Slezáček (Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace), Patrik Lindner (Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace)

Vídeňská křenová omáčka

Eva Mazánková (Gymnázium Brno, Křenová), Vojtěch Krusberský (Gymnázium Brno, Křenová), Jan Rybka (Gymnázium Brno, Vídeňská), Michal Němec (Gymnázium Brno, Vídeňská)